APMIS

Asociace produktových manažerů internetových služeb je platforma, na které si produktoví manažeři vyměňují zkušenosti a poskytují pomoc. Klade si za cíl podpořit činnost produktových manažerů internetových služeb na českém trhu.

POŘÁDÁNÍ PŘEDNÁŠEK

Pro členy asociace organizujeme přednášky, na které zveme zajímavé osobnosti světa českého internetu. Ještě před přednáškou s osobností pečlivě vybereme téma, které by mohlo zajímat ostatní kolegy a připravíme s ní koncept přednášky.

Cílem je, aby se produktoví manažeři dozvěděli něco nového, co jim bezprostředně pomůže v práci, nebo zajímavého o přednášející osobnosti.

KONZULTACE

Asociace produktových manažerů internetových služeb má k dispozici vlastní tým mentorů. Jde o zkušené produktové manažery, kteří za sebou mají řadu let práce v menších i větších firmách, na malých produktech i na lídrech trhu s milionovými návštěvnostmi. 

Během své kariéry už řešili řadu problémů a nyní jsou připraveni předávat prostřednictvím APMIS svoje zkušenosti dál tak, aby v nich kolegové měli oporu ve chvílích, kdy stojí před problémem na který si netroufnou, nebo jen potřebují druhý pohled na věc.

CENA APMIS PRODUKŤÁK ROKU

Tým mentorů APMIS jednou ročně z internetových projektů, které jakýmkoli způsobem výrazně pozitivně zasáhly české internetové prostředí vybírá ty, jejichž produktoví manažeři prokázali mimořádnou profesní kvalitu.

Cenu APMIS Produkťák roku pak každoročně obdrží několik nejlepších z nich. Všichni ocenění se automaticky stávají čestnými mentory Asociace produktových manažerů internetových služeb.

NEFORMÁLNÍ SETKÁVÁNÍ

V APMIS věříme, že neformální vztahy jsou důležitou podmínkou dobře odvedené práce a záchranou sítí pro případ, že se zhorší formální vztahy na pracovišti.

Protože však zároveň nepodceňujeme potřebu budovat vztahy mezi produktovými manažery napříč firmami, čas od času se sejdeme nad dobrým jídlem nebo u skvělého piva, abychom si popovídali nejen o věcech pracovních, ale také soukromých, upustili páru a získali chuť do další práce.