MENTOŘI

Čestní mentoři

Petr Kabrna

Products group director / Mafra

Produkťák roku 2019, čestný mentor APMIS. Dlouhé roky byl jedním ze základních stavebních kamenů online oddělení TV Nova, kde se podílel např. na spouštění videoportálu Voyo.cz. Později ředitel online oddělení vydavatelství Burda, od září 2017 Products group director v mediálním domu Mafra. Významně se podílel na zavádění placeného obsahu na online službách vydavatelství. 

Jiří Malina

Ředitel Nových médií / Český rozhlas

Produkťák roku 2019, čestný mentor APMIS. Dlouholetý zástupce šéfredaktora Českého rozhlasu Online. Zaměřoval se na streaming audio a video obsahu na internetu a podcasting. V roce 2011 spoluzaložil rádio StreetCulture. V posledních letech ho uchvátil veřejný prostor jako téma a urbanismus, proto studuje regionalistiku jako bakalářský obor a MBA pro management veřejné správy. 

Karel Vetchý

Project/product department director

Produkťák roku 2019, čestný mentor APMIS. Mnoho let zkušeností v oboru projektového řízení a produktového managementu Karel Vetchý zúročil zejména jako ředitel produktového oddělení vydavatelství Mladá Fronta. V poslední době se v tomto oboru věnuje externím konzultacím, posledním projektem, který přivedl na svět je videoportál Kondice.cz.